Menu

Novinky
Toplist

LUKOPREN S - tmely

Lukopren S 9780 Neutrální silikonový tmel s tepelnou odolností 250 °C (krátkodobě až 300 °C). Tmel pro strojírenství, autoopravárenství a stavebnictví. Nízká botnavost v rozpouštědlech a olejích.

Balení: kartuše310 a 80 ml, blistr 25 ml

Lukopren S 8280 Neutrální silikonový univerzální profi tmel. Použití: tmelení ve strojírenství, stavebnictví, zejména těsnění skel do dřevěných, kovových a plastových rámů, těsnění oken u dveří a skleníků, tmelení dynamicky namáhaných spár, spárování porézních silikátových podkladů.

Má atest pro přímý styk s potravinami a pokrmy. 

Balení: kartuše 310 ml

Lukopren S 6410 Acetátový silikonový akvaristický tmel. Vysokomodulový kyselý typ, vykazuje vysokou pevnost spoje. Určen k pružnému lepení materiálů sklo-sklo, keramika, smalt.

Atestován pro přímý styk s pitnou vodou. 

Balení: kartuše 310 ml

Lukopren S Sanitary Neutrální silikonový sanitární tmel. Tmel s přísadou protiplísňového přípravku. Je určen pro použití v sanitární technice (kuchyňské dřezy, vany, sprchy, prádelny). 

Balení: kartuše 310 ml

Akrotmel S1 – transparent Akrylátový lepící tmel určený pro bodové lepení polystyrenových a dřevěných obkladů na stěny a stropy, plošné lepení podlahovin, korku a koberců.

Balení: kartuše 310 ml